| clIc a întrebat:

Salut,cum se comporta tableta evolio aria mini in : jocuri, muzica si internet?(doar pentru cine are aceasta tableta)

2 răspunsuri:
| cristian100 a răspuns:

Eu am avut-o.Merge incet doar muzica merge bine in rest in poze e plin de lag e naspha rau.

| Caine1122 a răspuns:

Nu te lua dupa asta tab este ff buna jocurile merg bine iar pozele ruleaza bine iar netu nu mai zic daca ai o conexiune buna iti merge ca pe pc eu am modem si prind 75mg pe ea din 100 cat am oferta bagata