| Seth15 a întrebat:

am si eu nevoie de un site serios de unde pot sa cumpar o pereche de casti noi [ nu la mana a2-a], si daca stiti si niste casti bune pentru xperia x8 [ cu cap de silicon] FUNDAAAAA happy

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Emag.ro,
evomag.ro
pcfun.ro

orice tip de casca cu mufa de 3.5 mm e compatibila cu telefonul tau.

pentru a gasi casti bune trebuie sa te uiti la puterea lor(exprimata in Wati), la impedanta(exprimata in ohmi) si la frecventa de raspuns (exprimata in minimul si maximul de Hz. de ex 20- 20000 Hz)

unele informatii nu sunt disponibile totusi.

Daca ai ceva banuti de cheltuit ia-ti casti wireless. chiar daca sunt mai scumpe si trebuie sa le incarci, macar nu trebuie sa iti mai iei altele cand ti se rup firele

1 răspuns: