| IlieFloryn1992 a întrebat:

am si eu o intrebare am un Vodafone smart 2 si nu stiu cum sa schimb tema
am descarcat am instalat si tot nu s-a schimbat teama ma puteti ajuta FUnda ++ vot

Răspuns Câştigător
| EddiWeed a răspuns:

Trebuie sa instalezi go launcher, cu el selectezi ce tema vrei tu

4 răspunsuri:
| bassmusic a răspuns:

Mergi pe desktopul telefonului. Dai optiuni si acolo ai fundal. De aici te descurci. Bafta

| pзαch a răspuns:

Ce model e? E "Vodafone Smart II Angry Birds"? Daca e asa te pot ajuta, am si eu. Dar in principiu probabil sunt la fel. Deci, hai sa-ti spun. Ai pe ecran patru desene, nu? E unul cu "revine la pagina de start", "meniu... (un fel de mediu cu trei linii... semnul de congruenta = egalitate)", "intoarce-te la pagina anterioara" si "cauta pe google", nu? Apasa pe al doilea desen, cu liniile congruente, si o sa-ti apara mai multe optiuni. Tu da pe "imagine de fundal" si o sa mearga. Bafta!

| IlieFloryn1992 explică (pentru pзαch):

Da man am Vodafone smart 2 andgry birts si am incercat toate trei variantele si nu merge nici una sau nu inteleg eu

| pзαch a răspuns (pentru IlieFloryn1992):

Atunci tine apasat pe ecran si dai pe "Fundal". Daca nu... atunci lasa-l asa nu mori!