| Duminica_Eduard_1993 a întrebat:

Hei mi-am schimbat tema de la facebook iar acum nu mai stiu sa o schimb inapoi. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Sweetcookym a răspuns:

Buna! Intra in acel site si dai la tema pe care ti-ai pus-o si vezi daca e un buton de anulare tema. Daca nu poti crea o tema si acolo doar sa dai coloarea si sa ti-o pui. big grin Sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu ti-ai schimbat tu nicio tema, s-a schimbat singura. Asa ramai cu ea. Sau poate-l rogi pe Țucanberg sa ti-o schimbe! happy

| Duminica_Eduard_1993 explică (pentru K0sti):

Mi-o schimbasem eu dar m-a ajutat un baiat mersi oricum

| XxAlinxX a răspuns:

Tema de la Facebook NU ai schimbat-o tu de o vreme schimba la toate persoanele si o sa ramana permanent noua tema...