| Just4boy a întrebat:

Am si eu o problema, am achizitionat de curand un Samsung Galaxy S2 Plus si in loc de 8 GB memorie, am doar 4! Este ceva de facut?

Răspuns Câştigător
| L0v3isTheWaY a răspuns:

Salut!
Te sfatuiesc sa te duci la compania de unde ai cumparat telefonul si sa le arati. Probabil ti-l va schimba.
Succes!winking

4 răspunsuri:
| XxAnonimuXx a răspuns:

Exista card de memorie

| Just4boy explică:

God! ..Stiu prea bine ca exista card de memorie, dar FARA card intrebam, vreau sa stiu cauza.

| horia2012 a răspuns:

Telefonul nu are nimic. Atata memorie ai disponibila. 4 GB sunt ocupati de Android si unele aplicatii ale telefonului.

| Just4boy explică:

Nu...pentru ca scrie spatiu TOTAL (folosit + nefolosit)...3, 94 GB! Ce e asa greu?!