| marius101101 a întrebat:

am si eu o problema am rootat telefonul mi-a mers bine cateva zile apoi nu mai mergea magazin play imi spunea ca n-am net apoi i-am dat unroot si reset la setarile din fabrica si acum nu mai merge nici macar sa ma loghez pe magazin play daca stiti vre unu ce ar trebui sa-i fac va rog frumos sa-mi spuneti dau funda apropo am Samsung galaxy young s6312

1 răspuns:
| Leonte_Robyy_2000 a răspuns:

Gaseste alt site in afara de magazin play dar inainte de a intra pe noul site reinstaleaza tot la tel.