| Reevo a întrebat:

Am si eu o problema eu am un Samsung galaxy s4 i9515 (țin sa Menționez ca am Lollipop 5.0.1 pe el) si as dori sa ii bag tema de s6 adică sa ii dau root, am văzut pe YouTube cum băgau teme de (s6, G3...) si as dori sa imi pun si eu dar jos in descrierile lor scrie ca este numai pentru i9500, i9505 si m-am uitat internet si nu prea sunt diferențe între cele doua si al meu. Poate pății ceva telefonul daca încerc? Funda+vot

1 răspuns:
| celdesuspendat a răspuns:

E posibil sa ii faci softbrick. depinde ce modifica temele alea in soft. fa-ti intai un backup la soft si pe urma poti incerca orice. in caz de softbrick reinstalezi softul.