| RaZvY01 a întrebat:

am si eu o problema la telefon, si anume de vreo 3 saptamani am instalat APUS Launcher si acum nu mai merge sa il dezinstalez.Daca vreau sa il dezinstalez acolo la ala in setari unde dau uninstal nu merge sa dau pe el dau si nu se intampla nimic. Dupa dau la magazin play sa il dezactivez si zice ca e un administartor pentru telefon si mai intai trebuie dezactivata, ciudat ca eu dat dezactivare si apare ca am scris putin mai in sus cu administrator pentru telefon.

1 răspuns:
| Vvistula a răspuns:

Sa stii pe viitor sa nu iti mai iei ca sunt o porcarie, dai reset si scapi de launcher.