| REspEC7 a întrebat:

Salutare la toti! Am si eu o problema la joul San Andreas Multi Player! am instalat de curand un cod pe nume m0d_s0beit si acum nu mai stiu cum sa il dezinstalez pentru ca nu imi apare in foledrul unde e instalat executabilul uninstal! Ajutor plz!

2 răspunsuri:
| Multiburatino a răspuns:

Eu stiu ca toti care au instalat s0beitu' nu s-au mai lasat de el findca este ff bun.Eu cred ca tu nu ai modificat ce trebuie si iti da eroare.Intra la control panel si dai program acces and defaults si vezi unde scrie s0beit si dai uninstal

| Mike_7523 a răspuns:

Pai in folderul in care ai GTA San Andreas ar trebui sa fie 2 uninstaluri unul de la m0d_s0beit si celalalt de la GTA San Andreas Multiplayer.Si daca nu gasesti uninstalul de la Multiplayer atunci intra in joc si apasa F12 asa se dezactiveaza m0d_s0beit.