| Ionut_Ionut_1992_JRPY a întrebat:

am si eu problema cu telefonul meu Samsung galaxy s6 edge plus SM-G928F,i-am schimbat softul si l-am rootat acum o saptamana,a functionat ca din fabrica,azi am incercat sa il incarc deoarece se descarcase si surpriza nu se incarca absolut deloc nu se aprinde niciun bec nimic, insa mufa nu cred ca este defecta pentru ca in modul download laptopul imi recunoaste telefonul, ma puteti ajuta cu vreo idee?

4 răspunsuri:
| bustamante a răspuns:

Da si eu am avut aceeasi problema dar la un Galaxy Tab 3 ceva vreme a stat in priza 1 saptamana si tot nu si-a revenit intr-un final dupa cateva zile, uitand de el conectat la tensiune am zis sa ma uit la el si supriza functioneaza si in ziua de azi. E posibil sa fie un contact imperfect.

| LTAA a răspuns:

Instaleaza un os oficial, gasesti pe sammobile.com

| Ionut_Ionut_1992_JRPY explică (pentru bustamante):

Multumesc frumos pentru raspuns, l-am tinut azi toata ziua la incarcat nu arata nimic ca incarca, da acum cand l-am aprins imi arata 60 % baterie foarte ciudat

| Ionut_Ionut_1992_JRPY explică (pentru LTAA):

Am instalat dar degeaba nu functioneaza, si am incercat mai multe versiuni si in zadar