| Brocky_Alex_2000 a întrebat:

am si eu problema: de vreo saptamana imi apare "mod volan activat si dezactivat", si telefonul se tot aprinde si se stinge, nu se mai incarca, adica cand incarca cand nu mai incarca, va rog frumos sa imi spuneti si mie ce sa fac.

3 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Pai posibil sa fii bagat niste casti necompatibile cu 4 pini, si de acolo sa ii fi dat comanda. incearca sa opresti si sa pornesti telefonul. s-au baga un jack cu 3 pini si vezi daca isi revine

| Brocky_Alex_2000 explică (pentru octav005):

Are 3 pini

| octav005 a răspuns (pentru Brocky_Alex_2000):

Dai o resetare la telefon