| Dragonasul1 a întrebat:

Am un iPhone 4. L-am scapat pe jos, in coltul din stanga ( Unde are acel microfon ) Cand vorbeam la telefon cu cineva, nu ma auzea asa bine, trebuia pur si simplu sa zbier sa ma auda, sau sa il pun pe difuzor (speakers). Problema este, ca l-am dus la facut, mi-a schimbat microfonul cu 60 de lei, pe loc am asteptat la sediu o ora, nu l-am lasat ca sa-mi umble in el sau alte chestii. Bun, a fost facut. dupa ce am plecat..am inceput sa vorbesc la telefon, si la fel, cealalta persoana cu care vorbeam a spus ca nu ma aude bine. m-am intors inapoi si i-am spus sa faca un test cu el sa vada ca nu se aude bine, o facut test, o vazut si a spus ca nu are ce sa faca, microfonu a fost nou si ar trebui sa mearga. Ce as putea sa fac? exista ceva setari pentru microfon? sa nu il folosesc pe speakers?

1 răspuns:
| TheCosmin02 a răspuns:

Eu zic sa iti iei un alt telefon (ceva mai bun, mai de calitate).
iti recomand telefoane Samsung.
daca vrei iti dau niste exemple de telefoane dar spune-mi cam cat esti dispus sa dai pe unul daca vrei sa iti dau exemple
si nu nu exista setari pentru asa ceva