| Burburel a întrebat:

Acum 2 zile am luat niste casti cu microfon, iar cand am intrat pe skype, ts gen, microfonul nu se auzea, dar cand am facut un test pe teamspeak, in timp ce vorbeam se auzea un ecou ciudat, iar mai tarziu, microfonul a inceput sa mearga normal, desi nu era de proasta calitate. Astazi am luat casti noi cu microfon mai bun si face la fel acum. Ce trebuie sa ii fac sa mearga microfonul si daca stiti, ce setari sa ii fac sa se auda cat mai bine?

Răspuns Câştigător
| Maries_Raul_1998 a răspuns:

Intra in control panel, sound and audio devices, audio, apesi pe volum acolo unde e desenat un microfon, si iti setezi acolo cat de tare sa se auda. Daca e prea tare se aude cum ziceai tu, iar casa se auda pe skype trebuie sa faci setarile din skype.