| anonim_4396 a întrebat:

Am un iPhone 4, versiunea 7.1.2, este recomandat sa ii fac update?

4 răspunsuri:
| DragoStefaN a răspuns:

Normal ca este recomandat ca nu au scos aia un update doar ca sa se afle in treaba, ci sa rezolve ceva din problemele care le are acum.

| Adbbmsh a răspuns:

Ce update ii poti face? Din cate stiu 7.1.2 este ultima versiune compatibila cu un iPhone 4.

| Cedry2k8 a răspuns:

Ce ai tu sigur nu-i iPhone 4. Cel mai probabil e 4S. Daca ai 4S cu iOS 7.1.2, esti smecher. Eu am 4S si iOS 9 mi se pare mult mai lent decat iOS 8 sau 7.
Vezi ca sus la jack-ul audio iPhone 4 are o dunga neagra, 4S nu are. Poti cauta pe google diferentele. Funda?
Apropo, daca ii faci update nu mai poti pune vreo versiune precedenta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Problema e ca si asa se misca cam in reluare. Si daca o sa ii fac update, nu o sa mearga si mai in reluare?
P.S. ( e sigur iPhone 4 )!