| AlexandruShark a întrebat:

Salutare. Detin un iPhone 4 si ma tot intreb, cand va aparea update la versiunea de iOS 9 si pe el? De la 4S in sus, toate au, dar iPhone-ul 4 tot cu versiunea de iOS 7.1.2 a ramas... Daca stiti vreo informatie, nu ezitati sa nu imi spuneti. Funda big grin

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu o să mai apară o altă versiune.

| Intruder19 a răspuns:

Iphone-urile compatibile iOS9 sunt urmatarele

iPhone 6s Plus
iPhone 6s
iPhone 6 Plus
iPhone 6
iPhone 5S
iPhone 5C
iPhone 5
iPhone 4S

http://www.evad3rs.net/2014/10/ios-9-supported-devices-compatibility.html

| AlexandruShark explică (pentru Intruder19):

Stiu si eu care sunt si care nu, am intrebat doar despre iPhone 4 daca v-a aparea sau nu.

| Intruder19 a răspuns (pentru AlexandruShark):

Din moment ce ti-am dat o lista cu iphone-urile ce vor avea update la iOS9 iar iphone 4 nu e pe lista, tu ce crezi?

| AlexandruShark explică (pentru Intruder19):

Ma referisem prima data ca intrebasem de el.

| Zedge a răspuns:

Pe Iphone 4 nu o sa vezi Ios 9 in veci, astepti degeaba, nu e compatibil si destul de performant telefonul ca sa ruleze IOS 9.

| adyzone a răspuns:

Nu o sa mai apara!