| JockerStoica a întrebat:

Am un iphone 5s cu ios 8.3, ce ziceți se merită să pun ios 8.4?
Merge mai bine dacă pun ios 8.4?
Ce îmbunătățiri sunt făcute la ios 8.4?

2 răspunsuri:
| Vofuse a răspuns:

Imbunatatirile sunt minuscule. Iti recomand sa ramai cu sistemul tau de operare curent deoarece deseori la updaturi apar probleme.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vofuse):

Nu este adevarat, au REZOLVAT o parte din buguri, versiunile X.0 si X.1 sunt cele cu buguri, deoarece sunt primele variante ale acelei versiuni.
Daca nu ai probleme cu aplicatiile sau ceva, ramai la sistemul de operare pe care il ai