| emma302010 a întrebat:

Buna TPU. Imi puteti face o revomandare la un iphone 8?
Va rog vreau sa imi ziceti daca tine batetia?
Daca face poze frumoase, si pe fata si pe spate?
Daca merge bine?
Merita bani?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sunt atatea telefoane android mult mai bune decat aifoanele astea. Nu vă inteleg ce vedeti voi la ele, că nu esti singurul, mai ales acesta care deja e depasit.
Multi apoi se vaita de anumite probleme, dupa un timp.

| Simpatic a răspuns:

Nu cred ca iti va recomanda nimeni un iphone de generatie veche, pe care nu il vei gasi decat second-hand, vechi si uzat!

Nu stiu de ce va incanta pe marea majoritate aceste telefoane Apple vechi, cand exista telefoane cu android noi si mai performante raportat la preturile si segmentul telefoanelor iphone...dar gusturile omului...

| Capybaraîndepresie321 a răspuns:

Du-te pe eMAG si caută iphone 8 acolo o să ai mai multe recenzii

| darrio2007 a răspuns (pentru Capybaraîndepresie321):

Daca gaseste, că eu nu am gasit.

| Simpatic a răspuns (pentru darrio2007):

Omul este pe pastile clar, recenzii pe eMAG care are produse noi la iphone 8> cand iphone este la generatia 15...
e ca si cum ai zice cauta bmw din 2002 la bmw in showroomwinking