| ThinkDifferent a întrebat:

Am un iPod 4G si nu demult i-am dat o resetare din calculator de pe iTunes ca aparea o eroare cu un timp si nu se mai deschidea. Intrebarea mea este, daca mai am vreo sansa sa mai am pozele si toate informatiile pe care le aveam inainte sau le-am sters definitiv?

1 răspuns:
| Lucas2002Marcut a răspuns:

Practic IPod - ul acum nu are iOS pe el, adică si dacă are mu mai funcționează, deci trebuie sa ii pui un iOS pe el pentru a se deschide deci da, pierzi tot ce ai pe el. Dacă ai backup făcut pe iCloud atunci nu