| McRyan a întrebat:

Am un LG E-610 (Optimus L5) Si mi-am instalat cateva theme pentru telefon dar dupa ce le instalez nu imi apar pe telefon instalate temele...am bagat sute de teme le-am instalat si tot degeaba nu imi merge tema pe telefon este instalata dar nu apare pe telefon tema...ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| AndreiMatei a răspuns:

Sunt niste butoane sub sticla ecranului. Dai pe ala din dreapta, o sa iti apara acolo "setari tema" si alegi din teme pe cea pe care-ti place! Acum m-ai inteles?

3 răspunsuri:
| AndreiMatei a răspuns:

Salut. Tema unu smartphone, nu se aplica automat. Dai sub ecran, in partea dreapta, pe butonul ala cu 3 liniute. Si iti va aparea setari tema, si alegi de acolo. Sper ca te-am ajutat!

| McRyan explică (pentru AndreiMatei):

Ce 3 lininutze? ce sub ecran? si unde gasesc setarii pentru teme? fii mai explicit te rog!

| McRyan explică (pentru AndreiMatei):

Da am reusit iti multumesc si iti doresc o zi bunahappy