| RobertDragomir10 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s4 mini si am cyanogen, cand intru sa ma conectez la google (magazin play) si imi spune ca nu am conexiune dar sunt conectat la wi fi si merge pe net youtube etc. da pe magazin play cand intru spune Nu exista conexiune! Help!

Răspuns Câştigător
| usernamegogu a răspuns:

Cred ca tiai stricat magayinul play mi s-a intamplat si mie, trebuie sati resetez telefoul apoi sati bagi din nou contul de google si apoi trebuie sa-ti mearga

1 răspuns:
| Alle236 a răspuns:

Incearca sa iti schimbi adresa de mail din gmail sau sa iti inchizi-deschizi telefonul