| COOLboY a întrebat:

Sall TPU, am o problema! Am un telefon Samsung Galaxy Fit GT-S5670 si cand ma conectez la o retea Wi-Fi, imi arata ca sunt conectat, dar cand dau pe internet sau pe Google Play, imi spune ca nu am nicio conexiune la internet. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| vlady434 a răspuns:

Trebuie sa dai la setari si sa cauti "network". Trebuie sa suni la serviciul "Relatii cu clienti" ca sa-ti trimita niste date. Si dupa ce-ti trimit datele, completezi spatiile de la Network, si merge. Nu-ti merge sa te conectezi pentru ca nu ai setarile de net facute. Daca mai ai intrebari, nu ezita. Sper ca te-am ajutat.

| COOLboY explică (pentru vlady434):

Wi-Fi, nu abonament, cand l-am cumparat, mergea, dupa 5 luni s-a "defectat".