| alexuzuyo1234 a întrebat:

am un telefon Alcatel onetouch 991 si nu imi merge internetu (prin wifi merge) dau funda pentru cine ma ajuta

3 răspunsuri:
| ZuZaUatDăFac a răspuns:

Ca sa iti mearga internetu' trebuie sa te duci la Vodafone, Orange sau cosmote [ pe ce retea esti ] si te rezolva ei ^^
am avut si eu problema asta si m-am dus la Vodafone si mi-au facut sa-mi mearga internetu'winking [ eu-s pe Vodafone ]

| exCREMENT a răspuns:

Vezi ca trebuie sa dai stai asa sa vad ca nu stiu ceva cu data continut sau nu stiu ca sa poti primi date ia si uite-te acolo unde ai setarile de wifi (daca ai android peste 4.0) si incearca tot ce e pe acolo si vezi.

Bafta

| Hori98 a răspuns:

Deschide bara de sus si apasa pe butonul ''Conexiune de date''. Daca ai internet pe cartela sau pe abonament iti va merge. Daca nu incearca la magazinul de unde ai cartela.
Bafta!