| AleXu224 a întrebat:

Am un Alcatel OneTouch cu Android Gingerbread 2.6.3 si am un vecin lacare prin semnal maxim la wifi, problema este ca are parola...
Cu pot sparge parola de pe telefon pe calculator stiu dar n-am laptop sau wifi pe el...

1 răspuns:
| InspectorGadget a răspuns:

Mai degraba taie cablu de pe stalp cand nu te vede noaptea apoi daca iti zice ca nu-i merge netu si vii tu ca tu i zici ca stii cum se repara pe cand tu te uiti pe spatele ruterului si furi parola apoi i zici ca nu stii cum se face astapti sa vina masina de la Romtelecon iti puii parola la retea si gata