| LittleDog696 a întrebat:

Am un telefon (Allview Viper XPlus2) și-l țineam lângă leptop.Fiind deschis, s-a încins.Cu luminozitatea 0 apar linii pe ecran, când-l închid.La deschis apăs de câteva ori pentru a se deschide.Cineva mi-a zis că softul e cel afectat.Voi ce credeți? Cam cât ar dura să fie reparat?

2 răspunsuri:
| GoldenBoy17 a răspuns:

Mai degrabă poate fi fin cauza laptopului. De obicei laptop ul emite raze dăunătoare. Nu știu sigur cum se numesc, dar știu ca afectează omul cat și aparatura, respectiv device urile. Apropo, ți-aș recomanda sa numai ții laptopul în poală când îl folosești. Scade fertilitate.

| christall a răspuns:

Daca ai garantia, vezi ca ai un numar de tel. Suna si intreaba unde trebuie sa mergi. Nu o sa-ti dea nimeni un termen pana nu vede despre ce vorba. Du-te la service.