| love4ever2000 a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy mini2 si daca vreau sa ascult muzica in casti se aude dar nu se aude bine; nu stiu cum sa explic se aude mai naspa si trebuie sa tin apasat pe un buton pe acela care raspunzi care este legat pe firul castilor ca sa se auda bine cum pot face sa se auda normal fara sa mai tin apasat? Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| alexblack00 a răspuns:

Pai nu ai cum leaga un banut pe el sa il tina apasat daca nu mergi si iti iei alte castii vezi ca au aparut alea ca dopurile alea merg super bine si super fain renunta la castile obisnuite

1 răspuns:
| 4Tuning a răspuns:

Serios acuma, folosești casti de Nokia laughing))) cumparati altele gen iPodwinking