| Olivia_Diana_1980 a întrebat:

Hey! Am cumparat niste casti Skullcandy Hesh.Treaba e ca daca vreau sa ascult muzica la telefon se aude naspa,insa are un buton pe firul ala, unde e si microfonul, iar daca tin apasat pe el se aude foarte bine sunetul.Am incercat si la calculator si nu trebuie sa tin apasat pe buton, se aude bine.Ce sa fac? Raspuns urgent!

Răspuns Câştigător
| Komarov a răspuns:

Buna e vorba de pinii de conectare castile Skull Candy au 2 canale iar cele de telefon in general ar trebui sa mearga dar cred ca cer 3 canale canalele audio sunt chestiile alea negre de pe mufa presupun cand bagi castile se aude instrumentala si vocea aiurea la calculator e normal sa se auda iar pentru problema ta incearca sa cumperi un adaptor de la orice magazin Orange, Vodafone nu conteaza GSM sa fie specializat e o problema des intalnita nu te alarma se rezolva ori daca nu ai bani ( nici nu cred ca ar fi cazu ca e max 10 ron asa ceva ) incearca cate putin sa nu bagi deodat mufa in jack cate putin cate putin cu muzica pornita si cand vezi ca se aude calumea te opresti acolo funda?