| mjk99 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Young, dar din cate am inteles problema aceasta persista si la alte telefoane. Cand ma suna sau cand sun eu pe cineva, persoana respectiva nu ma aude, chiar daca eu o aud. Aceasta problema se intampla cateodata, isi revine dupa o anumita perioada dar se intampla din nou, fara sa ii fac nimic la telefon, gen sa ii schimb setarile sau ceva de genul. Imi puteti spune ce are? Multumesc anticipat!

P.S. :

2 răspunsuri:
| laurentiu181099 a răspuns:

Si eu am un Samsung galaxi y dar eu nu am aceasta problema. Ai incercat sa il duci la un reparator? Sa nu fie vreo problema cu difuzorul

| laurentiu181099 a răspuns:

Salut! Si eu am un Samsung galaxi si il am de 1 an si nu am avut nici o problema cu el. Du-te la un specialist sa vada ce are.