| doareustreet a întrebat:

Buna TPU am o problema cu Samsung galaxy s4 mai exact cand ma suna cineva raspund si nu ma aude dar eu aud persoana respectiva am dat resetare din fabrica repornire de toate si nimic cum sa il fac?

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Este foarte probabil sa nu-ti mai functioneze microfonul. Incearca sa-ti inregistrezi vocea si vezi daca-i asta problema.

| notefree a răspuns:

Am avut exact aceeasi problema si tot ce a trebuit sa fac a fost sa curat microfonul

| AndRobert a răspuns:

Sau incearca sa numai dai pe "mute} la microfon... zic si eu atunci cand iti pui telefonul la ureche nu trebuie sa pui tot ecranul pe urechea ta laughing (pune difuzorul la urechea ta). Bine am zis si eu sa vad daca asa e si la tine...

| iRachiu a răspuns:

Buna! S-ar putea sa fie o problema la microfonul tau. Ai putea sa te duci la un '' service de telefoane'' poate nu necesita inlocuit, poate e ceva din soft. Sper ca am fost de ajutor!