| Enake a întrebat:

Am un Vodafone Smart, si mi s-a crapat ecranul destul de mult.Telefonul merge normal, ca de obicei.Intrebarea este:cat ma costa sa il inlocuiesc/repar?

Răspuns Câştigător
| PascuPetre a răspuns:

Pai depinde la cine mergi sa ti-l repare...dar daca ai garantie poate poti sa il trimiti inapoi si sa ti-l refaca, iar daca nu mai poti sa il trimiti poti sa uiti de garantie in primul rand si in al doilea rand sa mergi la cineva care stie foarte bine sa repare telefoane ca degeaba mergi la cineva care nu iti i-a multi bani daca face o treaba de mantuiala