| LiimeXdx a întrebat:

Cat ar costa sa imi repar ecranul la o tableta Surya Fun? Ecranul nu este crapat chiar asa tare, dar cred ca este crapata cumva pe interior, cand o ating nu se simte. Iar in locul unde am crapat-o nu merge deloc sa misc in sus, in jos.
Deci cam cat m-ar costa reparatiile? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| David_New_1992 a răspuns:

Acuma depinde de cum gasesti. Tu ai spart touchscreenu si daca il gasesti separat il poti lua destul de ieftin(max 100 lei) dar daca is toate lipite(Display+Touchscreen+sticla) te va costa mai mult.