| Valentin_Valcaneant_1996 a întrebat:

Salut am un alview p5 alldro,mi-a cazut pe jos si s-a crapat ecranul, problema este ca display afiseaza dar nu merge touch-l, cat m-ar costa sa-l repar?

2 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Din pacate va trebui schimbat touchscreenul. Costa cam 120-200 ron, depinde de service, multe nici nu se baga la modelul asta, cel putin in zona mea.

| Ionuţ_Pană_1995 a răspuns:

Http://www.gsmnet.ro/......nal--79689
acesta este touchscreen-ul, cel mai bine ar fi sa mergi la un service gsm;
pretul poate sa fie diferit de la un service la altul... aici nu stiu ce sa spun, dar touch-ul te costa in jur de 150 lei