| TheHeineken a întrebat:

are ceva daca schimb telefonul desi mai am 10 luni de plata? am un s2 si il dau pentru un 4s evident trebuie sa tai cartela o tai eu sau ma duc la Orange si o schimba ei? sau nu am voie sa schimb telefonul pana se termina abonamentul? ofer FUNDA!

Răspuns Câştigător
| wj a răspuns:

Nu e treaba lor ce telefon folosesti tu atata vreme cata le platesti abonamentul pana se incheie perioada minima contractuala. Poti sa nici nu folosesti numarul ca nici aia nu ii intereseaza. Ii intereseaza banii big grin Si, iti schimba ei cartela, nu dureaza mult.

1 răspuns:
| bushyalex a răspuns:

Poti sa schimbi telefonul nu au ei treaba e al tau
cartela te duci la el ori ti-o taie ei cu un cutter special, ori ti-o schimba gratis.
nu te apuca u sa o tai ca o sa o strici