| diana_9674 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei cu abonament la vodafone; eu am abonamentul pe sfarsite, adica se termina in martie, dar stiu ca, cu 3 luni inainte sa se termine ai voie sa faci alt abonament, si vroiam sa stiu ca daca fac unul acum o sa incep plata dupa ce se termin abonamentul actual, sau o sa le platesc simultan pana se termina primul? Sper ca ati inteles cevalaughing

1 răspuns:
| jokerulvlad a răspuns:

Daca iti prelungesti abonamentul nu platesti in paralele doua abonamente dar dac il modifici ii scazi minutele sau le cresti ninutele. il prelungesti daca ai nevoie sau poti sal intrerupi.