| davidlazar a întrebat:

as vrea sa-mi iau un nou telefon mai precis un Samsung galaxy chat B 5330 si am cautat pe internet sa vad pret caracteristici pareri si alte cele si am intrat si pe magazine on-line sa vad cat ar costa unul. Intrebarea mea este urmatoarea daca eu as comanda unul de pe un site de magazine on-line ce garantie as avea eu ca telefonul nu este la mana a doua (precizez ca nu vreau sa-mi iau unul la mana a doua) si de unde stiu ca nu e stricat sau nu ii lipseste ceva din cutie?
P.S.:nu am mai comandat nimic niciodata on-line asa ca va rog sa-mi explicati cum stau lucrurile
Multumesc anticipat si sa stiti ca la cel mai compet raspuns dau fundawinking

2 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Daca il iei de aici cu siguranta este nou si vei primi garantie: http://bit.ly/samsung-chat-b5330

| Comi2001 a răspuns:

Poti sa til iei de pe eMAG cu garantie si nu e la mana a doua.