| Extrem_Roberto_1993 a întrebat:

as vrea sa va pun o intrebare foarte serioasa!
Vreau sami achizitionez un iphone 5 second hand in stare foarte buna macar sau nou 0 min. Cum as putea stii daca un telefon are icloud activat, find my iphone. cum ar trebui sa-l cumpar..de unde.ce-ar trebui sa stiu,sa fac, care sunt riscurile daca cumpar un iphone second hand si care ar fi cea mai buna optiune pana in 1600 lei, mentionez ca as opta pentru unul nou dar nu din magazin...cel mai amplu raspuns primeste funda+vot

1 răspuns:
| Florea_Cosmin_1997 a răspuns:

Sa nu iti ei ca nu este bun iphon5 mai bine iti iei un iphon 4c este mul mai bun mai multi prieteni au iphon 4c si mi-au spus ca nu e bun deloc iphon5