| Edy_9245 a întrebat:

aveti idee la cat ar ajunge Iphone 5s si Iphone 6 de Black Friday? la ce pret ar ajunge cu aceasta reducere.

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Asta nu stie nimeni exact. Nici macar magazinele... Din experienta anilor trecuti, sa stii ca preturile sunt umflate artificial inainte cu o saptamana sau mai mult de black friday, iar reducerea reala la iphonuri de obicei nu e mai mare de 300 de lei. Si asta la modelele cele mai scumpe de 64/128.