| Ionutzz13z a întrebat:

Care dintre aceste doua telefoane Allview P5 Quad si Allview V1 Viper este mai bun? spune-ti si de ce dau Funda la cel mai bun raspuns :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Allview V1 e cel mai bun telefon de la Allview, are specificatii apropiate de s4

6 răspunsuri:
| ManeaAlex a răspuns:

Pai Allview V1 - ANDROID 4.2.CPU-Cortex-A7, 1,2GHz Quad Core. Touchscreen capacitiv, multitouch OGS.Rezolutie-1280X720 px, 312 dpi.Android 4.2 Jelly Bean..ram 1G.camera spate 8MP cu Autofocus si camera fata de 2Mp

Allview P5 Quad- CPU-MediaTek quad-core la 1.2 GHz pe ARM Cortex-A7.
1 GB RAM, 4 GB spațiu de stocare din care 2 GB în mod real, slot pentru microSD de până la 32 GB.....video-8 Megapixeli și filmează la 1080p, cameră frontală de 1 Megapixel.
ECRAN- IPS de 4.5 inch cu rezoluție qHD / 540×960 pixeli

| xxx8 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor hai ca e buna asta ...alview viper 1 e mai bun ca alview p5 quad doar cu ecranul care este mai mare putin in rest sunt aproape identice in ceea ce privestte s4 nu e nici pe departe la fel de bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru xxx8):

Da, sigur, esti paralel

| xxx8 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu sunt si nu cred ca te pricepi mai bine ca mine in domeniul asta adica telefonia asa ca mai bine taci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru xxx8):

Bine, nu estirolling on the floor

| xxx8 a răspuns (pentru anonim_4396):

oh go on nu are sens sa imi pun mintea cu tine palaughing