| LupuVegetarian a întrebat:

care telefon e mai bun dintre Motorola defy plus, Nokia lumia 800 si Samsung galaxy s plus?

Răspuns Câştigător
| allynNa20 a răspuns:

Samsung galaxy s plus- are prietena mea si pot sa spun ca e super tare!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LupuVegetarian explică:

Multumesc pentru raspunsuri, daca nu mai am nici un raspuns pana maine dimineata funda.

| Popescu_Robert_1996 a răspuns:

Samsung galaxy s plus este, pe scurt un telefon exceptional la jocuri si net si muzica datorita castilor din dotare dar si Nokia lumia 800 e bun dar depinde pe care il manevrezi mai usor