| anonim_4396 a întrebat:

Cat de bun este telefonul Vodafon Smart 3 si cam ce pret este le liber?

Răspuns Câştigător
| Monster97 a răspuns:

Depart în giurgiu la magazinul Vodafone telefonul costă 456 lei telefon are performanţe destul de bune printre care androidul de la jelly beam(o versiune mai nouă a androidului) deşi la performanţele lui telefonul îşi merită banii nu te sfătuiesc să ţi-l iei pentru că la telefoanele Vodafone cosmote Orange etc cel mai repede se strică softul în schimb noul Allview a5 are performanţe mai mari şi are softul mult mai rezistent asta este sfatul meu sper că te-am ajutat

3 răspunsuri:
| Mira1234567 a răspuns:

Costa 470 de lei la liber, telefonul este bunicel.

| Rockat a răspuns:

Sensibil, stiu ca tenteaza pretul, mai ales la abonament, dar e foarte sensibil. Eu il am si sunt multumit de el, daca stii sa ai grija de el merge bine. Procesor cam slab dar la ce pret are, se merita.

| urspaul40 a răspuns:

Ii naspa i-ati un Allview