| Nita_Rares_2002 a întrebat:

cati mb internet consuma un joc cum ar fi clash of clans\royale sau dead trigger 2 dar ytb sau Facebook sa zicem stat pe acestea cel putin o ora

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Youtube destul de mult, restul maxim 100mb.

Bula
| Bula a răspuns:

Depinde de rezolutia filmelor si de marimea pachetelor de date descarcate in timpul jocului.
Cu cat ai rezolutia mai mare la filme, cu atat mai mare este pachetul transferat. Tocmai din acest motiv ai optiunile de vizualizare la mai multe rezolutii, atat la filme, cat si la jocuri.