| FulgerInfinite a întrebat:

Cu ce programe pot juca jocuri de pe telefon pe pc (cum ar fi clash of clans,clash royale), P.Ssa le pot juca pe pc.

Răspuns Câştigător
| AlexDFY a răspuns:

Nu, este o aplicatie numita STEAM, de unde iei jocuri pentru pc, si daca vrei sa fii mai protejat, o sa iti faci steam guard, dar eu pentru ca nu am telefon bun, mi am instalat memu pe pc, si am facut steam guard pe pc, dar tu nu trebuie sa faci asta, doar daca ai steam si vrei sa fii mai protejat, daca vrei sa descarci jocuri de pe memu nu este necesar sa ai steam, dar eu pentru asta am avut nevoie, unii au nevoie ca sa descarce clash of clans sau alte jocuri, bafta.

2 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Memu, o folosesc si e foarte buna, mi-am facut steam guard, dar poti sa te joci orice http://www.memuplay.com/

| FulgerInfinite explică (pentru AlexDFY):

Ce e steam guard? trebuie sa o fac si eu pentru memu?

| AlexDFY a răspuns (pentru FulgerInfinite):

Nu, este o aplicatie numita STEAM, de unde iei jocuri pentru pc, si daca vrei sa fii mai protejat, o sa iti faci steam guard, dar eu pentru ca nu am telefon bun, mi am instalat memu pe pc, si am facut steam guard pe pc, dar tu nu trebuie sa faci asta, doar daca ai steam si vrei sa fii mai protejat, daca vrei sa descarci jocuri de pe memu nu este necesar sa ai steam, dar eu pentru asta am avut nevoie, unii au nevoie ca sa descarce clash of clans sau alte jocuri, bafta.