| CrYsTyYy a întrebat:

Ce alegeti dintre Samsung galaxy mini 2 si HTC desire C. Care este diferenta intre 600mhz si 800mhz?

Răspuns Câştigător
| mihaelapestrita a răspuns:

Nu am realizat diferenta, dar iti recomand HTC. Vezi totusi diferenta aici http://snipurl.com/htc_desire_c

3 răspunsuri:
| Blade82 a răspuns:

Diferenta dintre 600 MHz si 800 sunt 200 de MHz. Eu zic ca mai bine sa ai 8oo de lei decat 600 nu? Cu cat ai mai multi MHz cu atat merge mai repede telefonul.

| denisuk12 a răspuns:

Eu as alege un Nokia 1100laughing

| VladManea a răspuns:

200 mhz e diferentarolling on the floor) ceea ce e foarte mult 800 mhz care are?