| DanuTzCarbon a întrebat:

Samsung Galaxy mini 2 sau HTC desire C? De ce?

8 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Eu zic HTC desire C pentru ca are ultima versiune de android, e putin mai slabut in privinta procesorului decat Samsung dar in rest exceleaza.Are bluetooth 4.2! http://www.telportal.ro/......re%20C.htm

| Brâncuşi a răspuns:

Preferabil Galaxy mini 2 dănuţ, deoarece este mult mai frumos ca design foarte inteligent şi androidul face tot să fie mai distractiv, din câte ştiu HTC au windows mobile şi nu îmi plac de nici un fel fiecare cu gusturile lui, da este un telefon fain mini 2, sper că ţi-am fost de ajutor.
O zi minunată!

| DanuTzCarbon explică (pentru Brâncuşi):

Windows mobile au telefoanele din seria 7 precum HTC 7 trophy sau HTC 7 Mozart. Seria desire au android Ice Cream Sandwisch cu HTC Sense cred. Cauta un review al lui desire c apoi spune-mi ce crezi.

| Ramona000 a răspuns:

Preferabil Galaxy mini 2

| wintermee11 a răspuns:

HTC cu siguranta, pentru dotari ceva mai performante..vezi aici: http://www.phonearena.com/....../7037,6928

| Xennofull a răspuns:

Mini 2..arata mai bine, are android si merge mai repede dupa informatiile de pe net.

| RossieR a răspuns:

Eu zic Mini 2...nu de alta da de-ala am si euhappyAre Wi-fi, asa ca poti intra pe internet

| username1211 a răspuns:

Mie imi place mai mult HTC... si e android nu windows. galaxy e fooooarte micut. cred ca nu se potriveste unui baiat, e mai mult pentru fete.