| Claudia_4756 a întrebat:

Carei imi bun samsung galaxy mini sau htc desire?big grin

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si eu am un Mini.Nu de mult timp dar sunt multumit de el.In rest de acord cu ce a raspuns Teodora20.Mai putin cu bateria.Nu dureaza chiar asa mult.Cam 3,5 zile.

| heddy10 a răspuns:

Care crezi tu. Amandoua sunt telefoane.

| Teodora20 a răspuns:

Buna! Eu am Samsung galaxy mini de cam 5 luni si sunt foarte foarte multumita de el. Poti descarca multe aplicatii pe el, are un meniu frumos (seamana cu cel al iphone-ului) si bateria dureaza mult. Camera foto nu este nici proasta nici buna, dar face poze ok. Ecranul este destul de mare si sincer cel mai mult imi place la el carcasa de plastic de pe spate...Nu se zgarie deloc. Sper ca te-am ajutat! (Asteptam pareri si de la cei cu HTC)

| SebyQ a răspuns:

Eu am avut un Samsung galaky mini si l-am vandut acum o saptamana si am vazut un HTC desire si vreau sa imi iau da e mult mai performant eu zic ca mai bun e HTC.big grin