| Claudiu15g a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy Grand 2? Camera, procesor si mai multe. credeti ca se merita? Este mai bun decat un galaxy s3 neo? *FUNDA*

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S3 Neo, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......dkyetl.php

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu e mai bun de cat S3 Neo.
Desi si Grand 2 arata destul de bine si are specificatii bune dar mai bine ai alege S3 Neo.
Oricum indiferent de alegere ambele sunt exact la fel de bune.