| BJK1903 a întrebat:

Salut,ce parere aveti despre telefonul Samsung Galaxy Grand Prime. Isi merita banii?

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Salut.
Nu isi merita bani in nici un caz.
Prima data in ziua de azi 2016 (imediat) daca nu ai 2GB Ram o sa ai lag si iti merg jocurile greu la maxim.
In al 2 lea rand acest Samsung are un Display foarte vechi si foarte prost.(TFT)
Asta e de ajuns sa nu il cumperi.
Acum vad ca sunt 2 preturi Am gasit si la 700 lei si la 829 lei. Nu mi-ai zis la ce pret l-ai gasit.
Deci nu il cumpara orice ar fi!
Iti recomand unul in jurul acelui pret de 829 : http://www.emag.ro/......D4TR7MBBM/
Acest Allview l-am achizionat chiar eu acum 2 luni si sunt multumit de el. Display Super. Senzor amprenta. Aspect elegant. Probleme cu jocuri nu ai (ruleaza tot )
Daca vrei ceva mai ieftin e acesta
http://www.emag.ro/......DZZWBMBBM/
Nu e rau nici asta deloc la acel pret dar mai bun e primul.
Bafta.

| BJK1903 explică (pentru FlorinCiokan):

Am inteles, multumesc pentru informatii. Am si telefonul Allview E3 Sign in vizor. Dar mai bine mai caut si alte telefoane, am gasit la 829 lei telefonul Grand Prime.

3 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Da e bun dar pentru banii lui. Dacă vrei jocuri intense aplicații și poze făcute calumea.

| Georgiana_Adriana_1987 a răspuns:

Cred ca da. Fratele meu are unul si nu s-a plans de el pana acum laughing