| NuMaiFuma a întrebat:

CE sa aleg dintre note 3 neo si iphone 5? De ce?

3 răspunsuri:
| ZeussMaricel a răspuns:

Ipone 5 eu zic. Am si eu din ala. Pt ca poti naviga mai usor pe internet si pentru ca are o camera foto foarte buna. Se vede clar cand faci o poza. Funda daca te-am ajutat

| Ionuttzzuu a răspuns:

Salut!
Eu as merge pe Note 3 Neo.
Camera este destul de buna, scoate pozele clar happy
Apoi are si un procesor destul de bun.
+ ca pe Android, daca nu-ti place ceva din meniul telefonului, poti descarca aplicatii cu care sa-ti personalizezi telu cum vrei tu happy
+ este foarte elegant (chiar daca e din plastic)
+ ca aplicatiile in mare parte sunt gratuite, in timp ce la iphone trebuie sa le platesti.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Note 3 Neo, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......w4ta2b.php

Toate cele bune.