| Giulyana_Giuly_1991 a întrebat:

Ce sa aleg dintre S8, Note 8 sau iphone 7 plus? Argumentați va rog

Răspuns Câştigător
| TheTom7 a răspuns:

Mergi pe un Samsung cu incredere, iphone e cu mult in urma si nu isi merita banii. Android-ul este mult mai flexibil, poati face mult mai multe, cu s-pen-ul daca te pasioneaza chestiile de genul desenat, luat notite te va ajuta foarte mult. Telefoanele au Android pie, am avut si eu un s8 si merge foarte bine, acum am un s10 si pot spune ca nu este mare diferenta intre ele dupa update-ul la Android pie. Nu mai exista de mult acea diferenta de performanta intre iphone si Android, deci nu isi merita banii. Pe Samsung inca ai mufa jack si casti in pachet, iphone din prostie ca vor sa fie mai diferiti nu mai le au de mult, aceeasi chestie si cu usb type-c, care este cu mult superior. In plus iphone-urile sunt renumite pentru bateria lor proasta.

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Note 8 sau s8

Răspuns utilizator avertizat
| DanyDav a răspuns:

Fara discutie Note 8 sau S8, eu m-am vindecat de ifosele Iphone.

| AlexuTzzuAlex2000 a răspuns:

Note 8 nu o sa regreti, baterie buna, ecran mare, stiloul daca te ajuta, performanta buna. La iphone ce faci cu ditamai ecranu cu raport 16:9? ecran doar full hd, pe Samsung ai WQHD+ ma rog si un raport 19:1 parca mai mult lung decat lat. Daca vrei pret mai mic eu zic sa-ti iei s8! Iphone sincer doar x sau xsmax desi bateriile tot nu-s bune...