| qRazvII a întrebat:

Ce sa aleg dintre Sony xperia Z1, Samsung galaxy a5 si Samsung galaxy s4?

5 răspunsuri:
| AlissBrie a răspuns:

S4

| rauloprisor123 a răspuns:

S4 il detin de la lansare si e frt ok + ca are lolipop.

| Eastwood a răspuns:

Eu am S4 dar acum mi-as dori un Z1, alege ce iti place tie, gusturile si palmile difera!

| LaccboGaming a răspuns:

Eu unul zic ca e Z1 are android 5.0.1 merge bine in jocuri e bestial nu am probleme cu el.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Sony Xperia Z1 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=3633%2C11017ww8xj8%2C2493

Toate cele bune!