| caro2 a întrebat:

Ce sa aleg? Samsung galaxy x2 sau Sony xperia s?

6 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Ambele sunt OK, deja aici pretul face diferenta. Eu am Samsung si sunt multumita iar seria S de la ei este foarte OK, tot timpul au fost in top.

Cred insa ca ar trebui sa iei si acesta in considerare: http://timez.ro/......-high-end/ nu de alta dar trebuie sa fi informat atunci cand alegi sa dai atatia bani pe un telefon...

| MariusGomoi a răspuns:

Sony xperia s are un prieten care se ocupa cu telefoane, lucreaza la un shop si e foarte multumit de el

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Sony nu samsungurile alea de daca ti-au cazut odata s-au spart

| Arcani a răspuns:

Samsung galaxy x2 samsungurile sunt cele mai pune.

| Vișinică_Costin-Virgiliu_1981 a răspuns:

Sony xperia s deoarece are un procesor de date mai bin.

| Nesocotita8 a răspuns:

Samsung Galaxy x2 este mai bun